czytano 1141 razy

Oslavany (CZ) 18.09.2010 - klubowa

Sędzia: Sarah Whitaker (Wielka Brytania)

PSY

klasa baby:

1. Noris Bonny Dux - wo

2. Norby Bonny Dux - wo

Niel Bonny Dux - nb

 

klasa szczeniąt:

1. I'm Jesse James Aknel Top - wo

2. Jofrey Black Aknel Top - wo

3. Cody od Perlové studánky - wo

4. Jerry Lee Black Aknel Top

Akano Labský vítr - o

Darwin z Harcova - o

 

klasa młodzieży:

1. Swallowsflight Startrack Hussy - dosk, CAJC

2. Black Rock z Mokré Hory - dosk

3. Christmas Dream Black Brianta - dosk

4. Mystery Boy Bonny Dux - bdb

Brit Miki Apelscha Amaltea - bdb

Carducci Amyflatt - bdb

 

klasa pośrednia:

1. Admiral Rodney Rose Bohemian Ariston - dosk, CAC

2. Aristo Anitero - bdb

3. Amadeo Anitero - bdb

4. Cheerful Hero Aknel Top - bdb

 

klasa otwarta:

1. Brain Black Brilliance - dosk, CAC

2. Flip Side Bohemia Luxyvett - dosk, resCAC

3. Diesel Oasis of Peace - dosk

4. Huck Besmoon Bonny Dux - dosk

Kan z Nadkoutí - dosk

Feel Free Black Brianta - bdb

 

klasa użytkowa:

1. Lustans Double Impact - dosk, CAC

2. Swallowsflight Brown Indian Jones - dosk, resCAC

3. Whizzbangs Highway to Hell - dosk

4. Art od Stříbrných rud - dosk

Gall Sunrise Bonny Dux - bdb

 

klasa championów:

1. Almanza Living Legend - dosk, CAC, Zw. Klubu

2. Swallowsflight Jetblack Imposing - dosk, resCAC

3. O'Flanagan Vice Versa - dosk

4. Antonio Maminčino štěstí - dosk

Jordan z Kroukartí - dosk

 

klasa weteranów:

1. Swallowsflight Ebony Quin - dosk, BOB weteran, BIS weteran

2. Argo Lakam Silver - dosk

Kid Libošovská blata - nb

 

klasa honorowa:

1. Griffin Sunrise Bonny Dux - dosk

 

SUKI

klasa baby:

1. Olympia Doll Bonny Dux - wo

2. Nell Bonny Dux - wo

3. Aira z Plotišťských tůní - wo

4. Holl-Ikk Heidi Bohemia Luxyvett - wo

 

klasa szczeniąt:

1. I'm Elite of Aknel Top - wo

2. Ashley od Hradu Valdek - wo

3. Anie Wild Happiness - wo

4. Johanka Black Aknel Top - wo

Babby Tica Maurehata - o

Sweet Illusion z Grodu Hrabiego Malmesbury - o

 

klasa młodzieży:

1. Honora Chaw Ena Jozucita - dosk, CAJC, Junior BOB

2. Polka Poland FCI Oto Tuśka - dosk

3. Benita Colorado Beetle - dosk

4. Babo Flat z Vlčích luk - dosk

Bisou Taste de Provance - dosk

Ira Black Devil Tichý Ruland - dosk

 

klasa pośrednia:

1. Glory Days Black Brianta - dosk, CAC

2. Great Cate Black Brianta - bdb

 

klasa otwarta:

1. Buggy Slatinský Vršek - dosk, CAC

2. Ashlie z Veletínského Dvora - dosk, resCAC

3. Deja Vu Oasis of Peace - dosk

4. Ambra od Perlové Studánky - dosk

Amy Černá Sluníčka - dosk

Bree Inpersona - dosk

Iron Maiden Bonny Dux - dosk

Arabic Coffee z Mokré Hory - bdb

Arwen z Čertova Doupěte - bdb

Bernadett Dar Khayam - bdb

 

klasa użytkowa:

1. Compendio All The Best - dosk, CAC, Zw. Klubu, BOB

2. Darling Oasis of Peace - dosk, resCAC

3. Asta Černá Sluníčka - dosk

4. Jackie z Kroukartí - dosk

Basilej Brixie Oasis of Peace - dosk

Chessy Bonny Dux - dosk

Fiona Brown Aknel Top - dosk

Airin od Stříbrných Rud - bdb

Aura od Perlové Studánky - bdb

 

klasa championów:

1. Arie Amyflatt - dosk, CAC

2. Whizzbangs Exotic Fire - dosk, resCAC

3. Chainy Bonny Dux - dosk

4. Evening Star Bonny Dux - dosk

 

klasa weteranów:

1. Arinka od Dubenských rybníků - dosk

2. Asta ze Šidláku - dosk

3. Akita od Lomnických vod - dosk

Aura ze Soutockého luhu - nb

Wszelkie prawa zastrzeżone © idea4you.eu - Projektowanie stron WWW | System CMS | Wortale tematyczne | mapa witryny | login